Mechanoplast 2013 Anyagtechnológiai Tudományos Konferencia

2013. Március 07. Megosztás:

Mechanoplast 2013 Anyagtechnológiai Tudományos Konferencia
Tisztelt Partnerünk! Kedves Érdeklődő! A Miskolci Egyetem Kerámia- és Polimermérnöki Intézete 2013. április 19-20. között Miskolcon rendezi meg a XVII. MECHANOPLAST konferenciát. A nagy múltú konferencia új köntösbe öltözve várja az alakadástechnika kutatóit és művelőit. A polimer anyagcsoport mellett a kerámiák és fémek, valamint ezek kompozitjainak új feldolgozás technikái, szerszámai, továbbá a gyors prototípusgyártás új eljárásai is helyet kapnak konferenciánkon.

A konferencia helyszíne a Miskolci Egyetem Felnőttképzési Regionális Központja (3515 Egyetemváros B3/B4 épület). Honlapja a http://www.mechanoplast.uni-miskolc.hu címen érhető el, melyről a jelentkezési lap szintén letölthető. A konferencia levelezési címe: mechanoplast@uni-miskolc.hu

Várjuk jelentkezését!

Üdvözlettel: