Kreatív díjat kapott a Miskolci Egyetem

2011. Február 01. Megosztás:

Kreatív díjat kapott a Miskolci Egyetem
Csaknem kétszáz standdal nyitott meg január 21-én a XI. Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállítás, mely kétnapos rendezvényre negyvenezer érdeklődőt várnak a szervezők.

A Papp László Budapest Sportarénában megrendezett oktatási seregszemlén felsőoktatási intézmények, tankönyvkiadók, taneszközgyártók, külföldi egyetemek, nyelviskolák és szakképző intézmények mutatkoztak be, a kiállítók megjelenését pedig kilenc kategóriában díjazta az Educatio Press Magyar Oktatási Hírügynökség. A kiállítással párhuzamosan zajlott a Fókuszban a közoktatás című szakmai fórum. A kiállítás első napjának délelőttjén már csaknem tízezren érkeztek a szakmai vásárra.
A Miskolci Egyetem vehette át az egyik elismerést, amit újító, különleges, ötletes, fiatalos kinézetével érdemelt ki. Standjuknál például vegyészként fotózkodhattak a fiatalok, és szomjoltóként csodaszörpöt keverhettek különböző üvegcsékben, kémcsövekben.