Szarvasűzők Váltófutóverseny

2013. Március 20. Megosztás:

Szarvasűzők Váltófutóverseny
Figyelem!! Itt a vissza nem térő alkalom, hogy miskolci egyetemisták megmutassák, ki űzi a leggyorsabban Bonifácot!

A Miskolci Egyetem Hallgatói Önkormányzata 12.000 forinttal támogatja azon csapatok jelentkezését, akik kizárólag nappali vagy levelező tagozatos hallgatókból állnak, és ezen a campuson koptatják az iskolapadot.
Hagyományosan a Miskolci Egyetemről induló csapatokat külön kategóriában is díjazzuk!!! (Elmúlt években 30 miskolci csapat indult a kategória értékes díjaiért)
Jelentkezzetek még ma, hogy ne maradjatok le a Miskolci Egyetem méltán leghíresebb sporteseményéről, a Szarvasűzőkről.
A jelentkezéshez szükséges nevezési lap átvehető személyesen a Miskolci Egyetem Körcsarokában (10. sz. iroda), vagy letölthető a www.szarvasuzok.hu weboldalról.
Nevezési díj a ME-HÖK támogatásával:
  • Pénteki kollégiumi szállással: 20.000 Ft
  • Pénteki szállás nélkül: 16.000 Ft

A jelentkezés a nevezési lap leadásával - vagy a kitöltött nevezési lap e-mailben történő visszaküldésével - és a nevezési díj befizetésével válik teljessé.
Nevezési határidő 2013. március 25.!

További információk megtudhatók a Miskolci Egyetemi Körcsarnok 10. sz. irodájában, valamint Szarvasűzők weboldalán (www.szarvasuzok.hu).
Idén is szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt, aki szeretne sportolással és nem utolsó sorban szórakozással tölteni egy élményekben gazdag áprilisi hétvégét.
Sportbaráti üdvözlettel:
Szervezőbizottság