Felhívás Train IT képzési programra

2013. Április 15. Megosztás:

Felhívás Train IT képzési programra
A „Train IT” képzési programja: • Magas szintű, gyakorlatorientált informatikai képzés a Miskolci Egyetem Informatikai Karának oktatóival, melynek célja, hogy felkészítse a résztvevőket a későbbi produktív munkára cégünknél. • A képzés tartalma: általános IT ismeretek, Windows XP valamint Windows 7 desktop management ismeretek, Kliens szerver architektúra, automatizált software kiosztás, hálózati alapismeretek(pl Cisco Routing, Cisco WAN, LAN Switching, MS Office, IP Sec VPN). • Német nyelv

Jól beszélsz németül és angolul?
Készen állsz arra, hogy informatikai területen dolgozz?

Vegyél részt az IT Services Hungary és a Miskolci Egyetem
TRAIN IT PROGRAM” –jában!

A képzés sikeres elvégzésével emelt szintű szakmai ismereteket szerezhetsz és valós karrierlehetőség vár vállalatunk debreceni szolgáltató központjában! Magas szintű, gyakorlatorientált informatikai képzés a Miskolci Egyetem Gépészmérnöki és Informatikai Karának és a Filológia Intézet oktatóival. A képzés tartalma az általános IT ismeretek mellett a hálózati ismeretekre erjed ki. Szakmai órák mellett német nyelvórák szolgálják a kommunikációs készség fejlesztését.

Elvárások
- Legalább középfokú német és legalább alapfokú angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Amit ajánlunk
- Karrierlehetőség az informatika területén
- Szakmai és nyelvi tréningek

- Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén
- Modern munkakörnyezet a Tudásparkban

A „Train IT” képzési programja:
• A képzés tartalma: általános IT ismeretek, Windows XP valamint Windows 7 desktop management ismeretek, Kliens szerver architektúra, automatizált software kiosztás, hálózati alapismeretek (pl Cisco Routing, Cisco WAN, LAN Switching, MS Office, IP Sec VPN).
• Német nyelvórák

A képzés indításának időpontja: 2013. május 6.
A képzés helyszíne: Miskolci Egyetem Felnőttképzési Regionális Központ
                              (3515 Miskolc-Egyetemváros, B3/B4 épület)

Az érdeklődéseket és jelentkezéseket várjuk az alábbi e-mail címeken: gkint@uni-miskolc.hu
                                                                                                                                          felnottkepzes@uni-miskolc.hu