Kedvezményes gépjárművezetői tanfolyam elméleti oktatása

2013. Augusztus 30. Megosztás:

Kedvezményes gépjárművezetői tanfolyam elméleti oktatása
Tisztelt Partnerünk! Kedves Kollégák! 2014. március 3-án indul kedvezményes gépjárművezetői tanfolyamunk elméleti oktatása. Amennyiben Ön, illetve kedves családtagja, ismerőse szeretne rész venni képzésünkön, sok szeretettel várjuk a Felnőttképzési Regionális Központban! Jelentkezési határidő: 2014. február 28. 12h!

Jelentkezési határidő: 2014. február 28. 12h!

Tisztelt Partnerünk! Kedves Kollégák!

2014. március 3-án újra indul kedvezményes gépjárművezetői tanfolyamunk elméleti oktatása.

A részvétel feltételei:

Az elméleti felkészítés jelentkezési lapjának kitöltése és leadása, a képzési díj befizetése.

A jelentkezési lap letölthető a honlapunkról (http://www.felnottkepzes.uni-miskolc.hu/index.php/jelentkezes), vagy átvehető a Miskolci Egyetem Felnőttképzési Regionális Központ (B3/B4 épület) portáján.

A jelentkezők az elméleti oktatás 3 programját (KRESZ, „Műszaki”, „Eü. tanfolyam”) felnőttképzés keretében végezhetik el. A Miskolci Egyetem hallgatói szabadon választható tantárgyként is teljesíthetik.

A képzés díja: 7000Ft+ÁFA programonként, amit postai csekken kell befizetni. A csekk átvehető a Felnőttképzési Regionális Központ portáján (február 17-től).

Jelentkezési lap és a csekkszelvény leadásának határideje: 2014. február 28. péntek, 12h

Az órákat az Egyetem campusán, a Felnőttképzési Regionális Központ oktatótermeiben, heti rendszerességgel, alkalmanként 2x45 percben, az esti órákban tartjuk (hétfő-kedd-szerda,
19 órától).

Tájékoztató és az első tanítási alkalom:2014. március 3-án19 órától, az ME Felnőttképzési Regionális Központjában (B3/B4 épület).

Amennyiben A, B vagy E kategóriás jogosítvány megszerzésében gondolkozik, partnerünk, az UNI Autósiskola megfelelő igény esetén vállalja a tanfolyamok helyszíni indítását!

További információ és jelentkezés:

ME Felnőttképzési Regionális Központ:

Rutkai Balázs ügyvivő szakértő

ME Felnőttképzési Regionális Központ