KarrierExpo a Corvinuson! 2013. október 9-10.

2013. Október 07. Megosztás:

KarrierExpo a Corvinuson! 2013. október 9-10.
KarrierExpo 2013. Ősz - Országos, integrált állásbörze diplomázóknak, friss- és fiatal diplomásoknak!

Állások, szakmai gyakorlato, karriertervezés, képzések és továbbtanulás

A KarrierExpo több mint állásbörze, ahol nem csak munkalehetőséget, vagy gyakorlati helyet, vagy tanácsot biztosítunk a látogatóknak, hanem a karriertervezés minden lépésében segítjük az érdeklődőket. A Corvinusos diákok mellett szeretettel várjuk minden hazai felsőoktatási intézmény hallgatóit és diplomásait 2013. október 9- 10-én a Budapesti Corvinus Egyetem Főépületének Zsibongójába!

Szakmai programjaink: Online kompetenciateszt,Numerikus és verbális tesztek, Céges Tesztírás, Grafológia, CV Ambulancia, Stílus tanácsadás

Időpont: 2013. október 9-10. 10:00-17:00.
Helyszín: Budapesti Corvinus Egyetem, 1093 Budapest, Fővám tér 8.

A résztvevő vállalatokról és a rendezvényről bővebb információt a www.karrierexpo.uni-corvinus.hu honlapon és a KarrierExpo Facebook rajongói oldalán találhatsz.