Felhívás képzési igény felmérésére

2014. Január 20. Megosztás:

Felhívás képzési igény felmérésére
Tisztelt Partnereink! A TÁMOP 2.2.7 B-2 kódszámú „Duális szak- és felnőttképzés fejlesztését szolgáló együttműködések támogatása a foglalkoztatás tekintetében hátrányos helyzetű megyékben, szakképzési és felnőttképzési klaszterek kialakítása” c. pályázati kiírásra beadandó B.-A.-Z. Megyei pályázat előkészítéshez előzetes képzési igény felmérést végez a Miskolci Egyetem a BOKIK együttműködésében.

Tisztelt Partnereink!

Tisztelt Partnereink, segítsék munkánkat az alábbi linken elérhető online kérdőív kitöltésével!

Közreműködésüket ezúton is köszönjük!

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és részt kíván venni a pályázatban, kérjük keresse bizalommal az ME Stratégiai Rektorhelyettesi Irodáját (rekstrat@uni-miskolc.hu) vagy a Felnőttképzési Regionális Központot (felnottkepzes@uni-miskolc.hu).