Diák Menedzsment Bajnokság 2011

2011. Február 21. Megosztás:

Diák Menedzsment Bajnokság 2011
Szívesen vezetnél egy vállalatot? Jól jönne egy E-book olvasó? Söröznél Prágában? Dobj be mindent és légy Te a legjobb vállalatvezető!

A 15. alkalommal megrendezett Diák Menedzsment Bajnokság keretében idén egy FMCG (gyorsan forgó fogyasztási cikkek) nagyvállalat igazgatói székét foglalhatod el. Képzelj el egy izgalmas szimulációs játékot élőben, használd a logikád, dolgozz csapatban!

Amellett, hogy a verseny szakmai tapasztalatot nyújt, a támogatóknak köszönhetően értékes díjak is várnak a legjobbakra:

• Pocketbook IQ 701 színes e-book olvasó
  • Prágai hétvége repülővel
  • Karrier tanácsadás tréning
  • Wakeboard oktatás és találkozó Szóláth Szebasztiánnal

Minden résztvevő vendégünk egy Red Bullra és Dreher is jár a selejtező végén!
Ha benevezel a versenybe, egy különleges élménnyel és sok új tudással lehetsz gazdagabb, valamint partnereink gyakornoki programjaiba is bekerülhetsz!
A verseny regionális selejtezőinek helyszínei: Budapest, Szeged, Miskolc, Debrecen, Pécs és Győr.
Alakíts 3 fős csapatot, keresd meg iskolád helyi szervezőjét és JELENTKEZZ!

Támogatók:

Kiemelt támogató: KPMG
Főtámogatók: ExxonMobil, British American Tobacco
Támogató: CEMEX, Kelly Services, Dreher, Red Bull Mobile, HVG állásbörze, BGF PSZK
Médiapartnerek: HVG, jobline.hu, Napi Gazdaság, HVG Állásbörze, frissdiplomás.hu, Alinea Kiadó, ESET

További részletek és jelentkezés:

Regisztrációs kódért keresd iskolád helyi szervezőjét:
Tálosi Péter
peter.talosi@freemail.hu