Évkönyv fotózás

2011. Május 04. Megosztás:

Évkönyv fotózás
Ha szeretnél Te is a Miskolci Egyetem évkönyvében fényképpel megjelenni, alkalomhoz illő öltözetben vegyél részt a 2011. május 5. és május 27. között 8-19 óráig tartott fotózáson az A/2 Galériában!

VÉGZŐS HALLGATÓK FIGYELEM!

Jelentkezni lehet: regisztrációt követően az alumni.uni-miskolc.hu oldalon, legkésőbb a fotózást megelőző napig.

A 2011. júniusában megjelenő évkönyv a Miskolci Egyetemen 2011-ben végző hallgatók nevét, fényképét fogja tartalmazni karok, szakok, szakirányok szerint, valamint az egyetemi évekről szóló képeket, információkat, az alumniknak nyújtott szolgáltatásokat.

Az évkönyvet a végzősök térítésmentesen vehetik át.

Az évkönyv a „A Miskolci Egyetem működési folyamatainak megújítása, komplex hallgatói és intézményi szolgáltatásfejlesztésre alapozva” c. TÁMOP 4.1.1-08/1-2009-0016. projekt keretében kerül kiadásra.

ME-HÖK