Diplomaosztókon készült fotók

2011. Június 29. Megosztás:

Diplomaosztókon készült fotók
Várhatóan július közepétől innen lesznek letölthetőek a 2011. júniusi diplomaosztókon készült fényképek...

Figyelem! A végzős hallgatók – a Hallgatói és Doktoranduszhallgatói Önkormányzat jóvoltából –2011. augusztus 1-12. között (hétfőtől csütörtökig, 9 és 11 ill. 13 és 15 óra között) a Hallgatói és Doktoranduszhallgatói Önkormányzat irodájában (A/1. épület, mfszt, 7. szoba) teljesen INGYENESEN egy csomagot vehetnek át, amely az oklevelük átvételének pillanatát megörökítő 3 db fényképből, a teljes diplomaátadó ünnepséget tartalmazó 1 db DVD-ből, valamint a végzősök fényképeit is bemutató évkönyvből áll.