Hírlevél jelenlegi és leendő álláskeresőknek

2011. Szeptember 29. Megosztás:

Hírlevél jelenlegi és leendő álláskeresőknek
A B.-A.-Z. Megyei Kereskedelmi és Iparkamara ingyenes hírlevelet indít a jelenlegi és leendő álláskeresők számára, melyben a Magyarországon, Romániában és Ukrajnában keletkező álláslehetőségekről, elhelyezkedést könnyítő tanfolyamokról, képzésekről kívánja időről időre értesíteni az érdeklődőket.

A B.-A.-Z. Megyei Kereskedelmi és Iparkamara hírlevelet indít a jelenlegi és leendő álláskeresők számára, melyben a Magyarországon, Romániában és Ukrajnában keletkező álláslehetőségekről, elhelyezkedést könnyítő tanfolyamokról, képzésekről kívánja időről időre értesíteni az érdeklődőket.

Az ingyenes hírlevélről bővebben ITT lehet olvasni, a jelentkezéshez szükséges Hozzájáruló nyilatkozat pedig INNEN tölthető le.