Szociális információs tanácsadás

2011. December 15. Megosztás:

Szociális információs tanácsadás
A Miskolci Egyetem Diák Iroda együttműködési megállapodást kötött a Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata Iránytű Szociális Szolgálatával.

Az együttműködés keretében a Miskolci Egyetem bármely hallgatója és dolgozója péntekenként 8 és 10 óra között igénybe veheti a szociális információs tanácsadást a Diák Irodában.

Ha úgy gondolja, hogy a tanácsadás hasznos lehetnek más vagy az Ön számára, kérem ajánlja azokat, illetve keresse tanácsadóinkat bizalommal a fenti időpontban:

Tanácsadás: szociális ellátások, támogatási formák

Kinek ajánljuk: Ha információt szeretnél kapni, milyen pénzbeli – és természetbeni juttatásokat vehetsz igénybe,
ha szükséged van a támogatások igénybe vételéhez nyomtatványokra,
ha segítségre van szükséged:
- anyagi (megélhetési, lakhatási, adósságkezelési) problémáid rendezéséhez
- gyermeknevelési gondok esetén
- fogyatékosság, egészségkárosodás esetén
- ügyintézésben

Tanácsadó: Varsás Éva, Kiss Viktória

Időpont: péntek, 8:00 - 10:00

Ha úgy érzed, ilyen segítségre lenne szükséged, vagy hasznos lehet más számára a tanácsadás, keresd tanácsadóinkat bizalommal a fenti időpontban, vagy ajánld új tanácsadásunkat!

Üdvözlettel:

dr. Herpai Gábor