Ne csak nézd! Kattanj rá!

2012. Június 25. Megosztás:

Ne csak nézd! Kattanj rá!
Vegyél részt az Atrium magazin és az Osram tehetségkutató fotópályázatán!

Szereted nem mindennapi perspektívákból, fotós szemmel szemlélni a világot? Gyakran felkeltik az érdeklődésedet a körülötted lévő épületek és a fény játékai? Örökítsd meg élményeidet! Küldd el nekünk egy jól sikerült, maximum öt fotóból álló amatőr fotósorozatodat, és

• Nyerd meg a FŐDÍJAT: a két személyre szóló látogatást az Osram trevisoi Showroom oktatótermébe, ahol testközelből veheted szemügyre a világítástechnika csodáit!
  • Vagy legyél te a KÖZÖNSÉGDÍJAS, aki 100 000 Ft értékű Osram LED ajándékcsomaggal lehet gazdagabb, amivel igazán varázslatossá alakíthatod otthonod!

Téma: KÖZÉPÜLETEK KÜLSŐ MEGVILÁGÍTÁSA

A beérkezett pályaművekre az Atrium magazin Facebook-oldalán lehet szavazni, a fődíj nyertesét pedig szakmai zsűri választja ki. A legjobb fotósorozatokat a nagyközönség is megtekintheti egy kiállítás keretein belül.

További részletek az Atrium magazinban, vagy a www.facebook.com/atriummagazin oldalon, ahol folyamatosan frissülő információkat találsz a pályázattal kapcsolatban!