Gólyabáli nyitótánc november 9-én a Miskolci Egyetemen

2012. Október 04. Megosztás:

Gólyabáli nyitótánc november 9-én a Miskolci Egyetemen
A Gólyabál az ünnepélyes megnyitó után idén - ha Ti is úgy akarjátok - a gólyák táncával kezdődne. Erre várjuk táncos kedvű gólya párok jelentkezését. A betanított tánc profi tréner segítségével angol keringő lesz. Táncruhát a produkció idejére biztosítunk.

A nyitótánci részvételhez szükséges az oktatáson 4-5 alkalommal részt venni. Az oktatás szerdánként 18.00-20.15-ig lesz.

Jelentkezni előzetesen október 10. 16.00-ig lehet Hugli Emesénél, a Diák Irodában, vagy a huglie@uni-miskolc.hu e-mailen.

Az első oktatás október 10-én (szerda) 18.00-tól kezdődik! Ide célszerű olyan alkalmi cipőt hozni, amiben a bálon is szeretnél táncolni, és kényelmes ruhát.

A Gólyabál pontos programjáról, fellépőkről, jegyárakról hamarosan mindent megtudhattok.