Szereldei minőségirányítási mérnök

ZF Hungária Kft.
Amit várunk
Nyelvtudás
Írásban
Szóban
Nincs megadva
Fizetési sáv

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, a ZF Hungária Kft. Automata sebességváltó-gyártás munkatársat keres az alábbi pozícióba: Szereldei minőségirányítási mérnök

Feladatok:
• A minőségirányítási célkitűzések elérésének támogatása, a minőségügyi problémák azonosítására,
magyarázatára és megoldására irányuló tevékenységekkel együtt
• Minőséggel kapcsolatos fő teljesítménymutatók figyelemmel kísérése, jelentések készítése
• Gyökérokok azonosítása, korrekciós intézkedések kidolgozása
• Selejt adatok elemzése, selejt jelentések készítése, selejt okok meghatározása, A3 strukturált
problémamegoldó módszerrel
• Gép- és folyamatképességi tanulmányok készítése, végrehajtása
• Minőségre vonatkozó feladatok elvégzése a Változásmenedzsment rendszerben
• Control Plan elkészítése és folyamatos frissítése

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség
• 2-3 év releváns területet szerzett tapasztalat (autóipar)
• Minőségügyi eszközök ismerete (8D, Ishikawa, 5W, FMEA, CP, MSA)
• Műszaki rajz olvasási ismeretek
• SAP ismeret
• Microsoft Office eszközök ismerete
• Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:
• IATF16949 szabvány ismerete
Amit kínálunk:
• Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
• Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
• Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
• Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
• Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
• Választható cafetériát
• Étkezési támogatást
• Különböző sportolási lehetőséget
• Iskolakezdési támogatást
• Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

Jelentkezés: https://jobs.zf.com/job/Eger-Szereldei-min%C5%91s%C3%A9gir%C3%A1ny%C3%ADt%C3%A1si-m%C3%A9rn%C3%B6k-HE-3300/882668701/

www.zf.com/hu
Kistályai út 2.
3300, Eger
+36 36 520 100

Munakvégzés helye: Eger