Az 1966-os bányász évfolyam évfolyamtalálkozót tartott

Megjelent May 29, 2025

Az 1966-os bányász évfolyam évfolyamtalálkozót tartott

uni-miskolc.hu | 2025. május 29.


Az 1966-ban végzett bányász évfolyam 2025. május 29-én évfolyamtalálkozót tartott. Az összejövetel egyben felkészülés is volt a közelgő 60. évfordulóra, amelyre az idei évben kerül sor.


A találkozó megerősítette az évtizedek óta töretlen összetartozást — ahogy a bányász hagyomány tartja: „Barátság szent s örök..." Az Alumni Iroda sok egészséget és erőt kíván az évfolyam minden tagjának!

Jó Szerencsét!

Forrás: Miskolci Egyetem Alumni Iroda