
Az 1966-os bányász évfolyam évfolyamtalálkozót tartott
Megjelent May 29, 2025
Az 1966-os bányász évfolyam évfolyamtalálkozót tartott
uni-miskolc.hu | 2025. május 29.
Az 1966-ban végzett bányász évfolyam 2025. május 29-én évfolyamtalálkozót tartott. Az összejövetel egyben felkészülés is volt a közelgő 60. évfordulóra, amelyre az idei évben kerül sor.

A találkozó megerősítette az évtizedek óta töretlen összetartozást — ahogy a bányász hagyomány tartja: „Barátság szent s örök..." Az Alumni Iroda sok egészséget és erőt kíván az évfolyam minden tagjának!
Jó Szerencsét!
Forrás: Miskolci Egyetem Alumni Iroda
